تبلیغات
ساخت كد آهنگساخت كد موزیک آنلاین
جاوا - جدول استعلام بیمه نامه عمر Online User

چت روم


دیکشنری آنلاین

دیکشنری آنلاین

در حال بارگذاری...
جستجو در عناوین مطالب

جدول استعلام حق بیمه 100 هزار تومان (پرداخت ماهیانه)

این استعلام برای پس انداز مبلغ 100.000 تومان به روش پرداخت ماهیانه می باشد.

1 - در جدول زیر می توانید پس از گذشت 10 الی 30 سال بعد از شروع قرارداد مبلغ پس انداز خود را مشاهده کنید.حق بیمه ماهیانه 100.000 تومان سود سرمایه گذاری با سود تضمینی و مشارکت (پیش بینی) (تومان)
سود تضمینی 15 درصد سود پیش بینی 20 درصد
در پایان 10 سال 26.000.000 32.000.000
در پایان 15 سال 74.000.000 100.000.000
در پایان 20 سال 185.000.000 300.000.000
در پایان 25 سال 429.000.000 811.000.000
در پایان 30 سال 948.000.000 2.093.000.000

.


جهت دریافت تصویر واضح بالا( اینجا کلیک ) نمایید


چرا دنبال بیمه تامین اجتماعی باشم !!!!

30 سال ماهیانه 100 هزار تومان ( با نرخ رشد ده درصد افزایش در سال ) به تامین اجتماعی بدم... تا وقتی بازنشسته شدم بیاد یه حقوق بخور نمیر بده تا زنده بمونم تازه اصل پولم رو هم دیگه بهم برنگردونه......

نه نه نه........

جایی سرمایه گزاری میکنم که با همین شرایط میاد بهم مبلغ   2.093.000.000

تومان... ( دو میلیارد تومان... ) اصل پولم رو بر میگردونه که حداقل سود بانکیش ماهیانه 26 میلیون تومنه.....

ضمنا در طول این مدت اگه اتفاقی افتادو م....  200 میلیون تومان از بابت فوت میده و ....
وام بانکی با نرخ 4 درصد بدون ضامن و......
پایین این صفحه خدمات رو ببینید.....

اگه سوالی داشتین و راهنمایی خواستین خوشحال میشم کمکی کرده باشم

ایمیل:            bime4us@yahoo.com
آی دی یاهو:  bime4us

از طریق پر کردن این  فرم با شما تماس خواهیم گرفت روی بیمه زندگی کلیک نمایید:
بیمه زندگی

شما دوست گرامی میتوانید با ذکر سن خود ( بین 0 تا 60 ) و مدت قرار داد ( بین 5 تا 30 ساله ) و میزان مبلغ پرداختی (ماهیانه از 20 هزار تومان به بالا .. 30 یا 50 یا 100 یا.... ) در قسمت نظرات همین پست استعلام شما  و میزان حقوق بازنشستگی تان را در زیر نظرتان خواهیم گفت:بیمه زندگی
انسان‌ از آغاز پیدایش‌ جوامع‌ انسانی‌، در جستجوی‌ غریزی‌ به‌ دنبال‌ تأمینهای‌ جسمی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ وسیاسی‌ بوده‌ است‌. باتوجه‌ به‌ همین‌ نیاز بوده‌ كه‌ شركتهای‌ بیمه‌ با ارائه‌ طرحهای‌ متفاوت‌ و ابتكاری‌ متناسب‌ با نیازهای‌جوامع‌ انسانی‌ درپی‌ تأمین‌ و تسهیل‌ این‌ غریزه‌ ثبات‌ مالی‌ و اقتصادی‌ برآمدند تا در زمان‌ بروز حادثه‌ ناگوار، شیرازه‌اقتصاد خانواده‌ها از هم‌ نپاشد و افراد وابسته‌ به‌ شخص‌ متوفی‌ و یا حادثه‌ دیده‌ بتوانند از مزایای‌ این‌ تأمین‌ اقتصادی‌بهره‌مند شوند. نیازهای‌ خانواده‌ در اغلب‌ جوامع‌ بشری‌ با هر درجه‌ای‌ از پیشرفت‌ و تكامل‌ را می‌توان‌ به‌ شرح‌ زیرطبقه‌بندی‌ كرد :
تأمین‌درآمدی‌معین‌ و مشخص‌برای‌افرادیك‌خانواده‌پس‌ازفوت‌نان‌آور خانواده‌
تأمین‌ درآمدی‌ معین‌ و مشخص‌ برای‌ ایام‌ از كارافتادگی‌، پیری‌ و بازنشستگی
‌.
بیمه‌های‌ اشخاص‌ (عمر، حادثه‌، درمانی‌) یكی‌ از شاخصهای‌ شناخته‌ شده‌ برای‌ سنجش‌ میزان‌ تأمین‌ و رفاه‌ مردم‌ كشورهاست‌ و كشورهایی‌ كه‌ افراد آن‌ به‌ فراخور نیاز خود از این‌ تأمین‌ برخوردارند، با اطمینان‌ و اعتماد بیشتری‌در برنامه‌ریزی‌ توسعه‌ و گسترش‌ جامعه‌ خویش‌ مشاركت‌ می‌نمایند.


نگاهی هوشمندانه به طرح  بیمه عمر  و پس انداز و یک گام به سوی طرح تضمین شده ما

چرا شما به بیمه عمر و پس انداز  نیاز دارید

بیمه عمر بر خلاف آنچه در ذهن تداعی می کند بیمه زندگی است و زندگی شیرین است و پر از خوبی ها و دوست داشتنی ها، ولی زندگی جاودانه نیست . فلسفه حیات و مفهوم واقعی زندگی، بودن و نبودن، شادی و غم، خوشی و ناخوشی، پیوستن و گسستن است.

انسان عاقبت اندیش باید در روزهای خوش زندگی به فكر روزهای سخت آینده باشد. بیمه عمر پس اندازی است كه بهترین مزایا را برای شما فراهم می آورد. شما در هر سن و سالی كه هستید و به هر شغلی مشغول می باشید ضرورت ایجاب می نماید كه در مورد بیمه عمر اطلاعات لازم را داشته باشید و بموقع یكی از انواع آن را بعنوان تامین برای خود و خانواده انتخاب نمائید. شما هر قدر در این مورد بیشتر بدانید زندگی آینده خود و اعضاء خانواده را بهتر و روشنتر می توانید ترسیم كنید زیرا بیمه عمر بیمه زندگی است.

بیمه عمر و تشکیل سرمایه چیست؟
بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.
در این طرح افراد با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر را نیز خواهند داشت.

نحوه پس انداز و عملکرد در بیمه عمر و آتیه پاسارگاد
شما می توانید از درآمد ماهیانه خود بخشی که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید را به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید که این پس انداز به طور منظم و سیستماتیک برای شما سرمایه گذاری می شود.
مهم تر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو ، ازکار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیافتد، بیمه پاسارگاد حامی شما خواهد بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای نیز پرداخت می شود تا مشکلات مالی رو پوشش دهد.

بیمه  حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می‌نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.

طرح بیمه عمر و تامین آتیه  بیمه نامه ای با پس انداز و پوشش های بیمه ای می باشد.
شما با توجه به شرایط مالی و اقتصادی خود تصمیم می گیرید در ماه به چه میزان پس انداز داشته باشید (از بین 20.000 تا 334.000 تومان)


شروعی کوچک ، پس اندازی بزرگ

پس انداز روزانه
مبلغ صندوق پس انداز شما در انتهای قرارداد

در حدود 1000 تومان
54 میلیون تومان1

در حدود 2000 تومان
109 میلیون تومان1

در حدود 5000 تومان
290 میلیون تومان1

1 جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت 20 سال برای سن 25 سال و افزایش 10% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد

سرمایه گذاری بدون ریسک و راهی مطمئن و سیستماتیک برای پس انداز
اگر دقت كنید متوجه می شوید كه مردم پول را برای رفع نیازهای فعلی و احتیاجات احتمالی آینده می خواهند علت پس انداز هم برای رفع همین احتیاجات از قبیل پیری ، عدم قدرت كار ، موارد ضروری فوری، بیماری ها ، تامین آینده فرزندان ، آسایش خاطر و رفع هر گونه نیاز آتی است.

نمودار ریسک سرمایه گذاری ها

سرمایه گذاری در بورس
این سرمایه گذاری اگرچه در کوتاه مدت دارای سود بالایی می باشد اما از نرخ بالای ریسک نیز برخوردار بوده و نمی توان به عنوان یک پشتیبان مالی روی آن حساب کرد.

اوراق بهادار
یکی از ویژگی های بازار سرمایه وجود اوراق بهادار گوناگون با ریسک و بازده متفاوت است.
این سرمایه گذاری ها اگرچه در کوتاه مدت دارای سود بالایی می باشد اما از نرخ بالای ریسک نیز برخوردار بوده و نمی توان به عنوان یک پشتیبان مالی روی آن حساب کرد.

طرح بیمه عمر و آتیه

پرداخت تضمینی سود

بانک ها و موسسات بانکی
به علت اینکه سرمایه گذاری در بانک، نرخ سود و بازده سرمایه در سالهای آینده تحت تاثیر مستقیم سیاست های بانک مرکزی می باشد روند افزایش سرمایه ممکن است ثابت و یا کاهش پیدا کند.
سرمایه گذاری در بانک اگرچه در پائین ترین درجه ریسک می باشد ولی سود دهی آن نیز ثابت نبوده و ممکن است دستخوش تغییر شود.

حساب بانکی
یک حساب بانکی معمولی به شما اجازه می دهد تا در هر زمان به پس انداز خود دسترسی داشته باشید و ممکن است این پس انداز را برای موارد و نیازهای کوچک در هر جایی استفاده کنید. پس انداز در بانک حالتی دارد که هیچ کس مانع برداشت سرمایه
نمی شود و این برای کسی که برای آینده برنامه و طرح دارد اصلا خوب نیست.
همیشه باید برای پس انداز و کم کردن هزینه های غیر ضروری یک فشار و اجبار بیرونی وجود داشته باشد، بیمه عمر با طرحی سیستماتیک و برنامه ریزی شده به شما کمک می کند تا متعهد شوید برای خود پس انداز کنید و علاوه بر پوشش های بیمه ای صندوقی را برای آینده خود ایجاد کنید.

مزایای بیمه عمر نسبت به حساب بانکیبیمه عمر و پس انداز حساب پس انداز بانکی
پرداخت سود تضمینی
سرمایه گذاری بدون ریسک
مزایا و پوشش های بیمه عمر
استفاده از سرمایه صندوق در هر زمان بدون جریمه (وام)
معافیت مالیاتی

اعطای وام
اندوخته پس‌اندازی شما در بیمه عمر و پس‌انداز با پرداخت حق‌بیمه شكل گرفته و دارائی بیمه‌نامه شما محسوب می‌شود.
شما می‌توانید در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود وام دریافت كنید.
این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.
نکته خیلی مثبت این وام این است که هنگامی که شما وام دریافت می کنید پوشش های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت.
هیچ پس اندازی خاصیت اصلی و ممتاز بیمه عمر را كه پرداخت سرمایه در صورت فوت پس انداز كننده است را ندارد . متخصصین در مقایسه انواع پس انداز ها با توجه به جمیع عوامل به بیمه عمر نمره 88 و به پس انداز بانكی نمره 44 داده اند .

افزایش تضمین شده سرمایه بیمه عمر
با طرح بیمه عمر و آتیه  نگرانی های شما نسبت به نرخ سود و بهره بانک ها و نوسانات بازار سهام برطرف خواهد شد.
حداقل میزان سود سالانه تا ده سال اول بیمه نامه 15% بوده و بیمه با توجه به توان سرمایه گذاری گروه مالی  وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه 90% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.

پرداخت تضمینی سود به شما
448 میلیون تومان در 30 سال
نرخ سود تضمینی بیمه  برای 10 سال آینده حداقل  15 % می باشد.
مبلغ این جدول با احتساب سودتضمینی می باشد

علاوه بر تضمین سود سالانه بیمه  در 90% منافع حاصل از سرمایه گذاری اندوخته های بیمه عمر را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.
افزایش و رشد سرمایه بیمه عمر (مبالغ به تومان)
تعداد سال های قرارداد بیمه عمر
اهمیت بیمه عمر و پوشش های بیمه ای آن

بیمه عمر بیمه نامه ای ماندگار از طرف شما برای حمایت از خانوادتان

بیمه عمر حفاظت از خانوادهتامین خاطر و آرامش خیال:

همگی ما تصویری از آیند را تجسم می نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنجه ما را در رسیدن به این هدف نائل می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم. اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب تصویری را که ما از آینده تجسم می نماییم جاودانه می نماید. آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

اهمیت بیمه عمر و پس انداز در زندگی:


ریسک ها اثرات ریسک پوشش ریسک ها
ورشکستگی وقفه در در آمد بیمه بیکاری
بازنشستگی کاهش درآمد بیمه بازنشستگی
از کار افتادگی حذف شدن در آمد بیمه از کار افتادگی
مرگ و میر از بین رفتن فرد بیمه عمر
بیماری های صعب العلاج سلامتی فرد بیمه امراض خاص

پوشش های بیمه ای

1-
پوشش بیماریهای خاص
سکته قلبی - سکته مغزی - جراحی عروق قلب - پیوند اعضای اصلی بدن - سرطان

2- از کار افتادگی
هر بیمه‌گذاری كه پرداخت حق بیمه را به عهده دارد، در صورت از كار افتادگی دائم از پرداخت ادامه حق بیمه‌ها معاف می شود.

3- پوشش فوت طبیعی
معادل300 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی،به ذینفع قرار داد پرداخت میگردد.

4- پوشش فوت در اثر حادثه
در صورتی که فوت بر اثر حادثه باشد: معادل 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی، به ذینفع قرار داد پرداخت میگردد.

در این قسمت به مزایا و پوشش های بیمه عمر و تامین آتیه  اشاره می کنیم تا بتوانیم تمامی پوشش های این
بیمه نامه را توضیح دهیم.

پوشش بیماریهای خاص:

هنگامی که شما احتیاج به درمان پزشکی دارید از پوشش بیمه ای این بیمه نامه می توانید استفاده نمائید.
در این بیمه نامه بیمه شده خود را در مقابل هزینه های سنگین بیماریهای خاص بیمه می کند و بدون نیاز به ارائه صورت هزینه می تواند از سرمایه بیمه بیماریهای خاص بیمه عمر بهره مند شود همچنین سایر پوشش های بیمه ای نیز کماکان ادامه خواهد یافت.
پوشش تکمیلی ابتلا به بیماریهای خاص (تا سن60سالگی) نیز حداکثر به میزان ۳۰ درصد سرمایه بیمه عمر تا سقف 10 میلیون تومان به ازای هر بیماری خواهد بود.
بیماریهای تحت پوشش:
1-سکته قلبی-
Myocardial Infarction
2-سکته مغزی
-Stroke
3-جراحی عروق قلب
-Coronary Artey Surgery
4-پیوند اعضای اصلی بدن
-Main-Organ-Graft
5-سرطان
-Cancer
در بیمه نامه عمر و تامین آتیه  برای هر بیماری سقف 10 میلیون تومان و جمعا 50 میلیون تومان در نظر گرفته شده است و با استفاده از یک پوشش، امکان استفاده از پوشش های دیگر در همان سال یا سالهای بعد نیز وجود دارد که یکی از بزرگترین مزایای این بیمه نامه می باشد.

--------------------------
پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از كار افتادگی دائم

هر بیمه‌گذاری كه پرداخت حق بیمه را به عهده دارد، در صورت از كار افتادگی از پرداخت ادامه حق بیمه‌ها معاف
می شود.
این امر به ادامه پوشش خدشه‌ای وارد نمی‌كند و سایر شرایط بیمه‌نامه‌ ادامه دارد.
*(معافیت تا قبل از سن 60 سالگی امکانپذیراست)

این پوشش به شما این امنیت و آرامش را می دهد که اگر سرپرست خانواده بر اثر حادثه کاری، از کارافتادگی دائم و کامل برای وی اتفاق افتاد، تمامی حق بیمه را بیمه گر پرداخت می کند و در انتهای قرار داد تمامی موجودی صندوق به وی پرداخت می گردد.

-------------------------
پوشش فوت طبیعی

در صورتی که فوت طبیعی باشد:
معادل300 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه اصلی،به ذینفع قرار داد پرداخت میگردد.

مثال : فردی که ماهانه با پرداخت 50 هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می کند اگر بر اثر فوت طبیعی از بین برود طبق فرمول زیر به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می شود.
مبلغ حق بیمه ماهانه 300X = پانزده میلیون تومان از لحظه شروع قرار داد فرد تحت پوشش بیمه فوت طبیعی قرار
می گیرد.


آیا می دانید ؟
در زمان فوت بیمه شده علاوه بر سرمایه فوت ، سرمایه تشکیل یافته از محل حق بیمه در زمان فوت (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان پرداخت خواهد شد.
--------------------

پوشش فوت در اثر حادثه

در صورتی که فوت بر اثر حادثه باشد: معادل 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمایه اصلی،به ذینفع قرار داد پرداخت میگردد.

مثال : فردی که ماهانه با پرداخت 50 هزار تومان حق بیمه خود را بیمه می کند اگر بر اثر فوت حادثه از بین برود طبق فرمول زیر به خانواده بیمه گذار غرامت پراخت می شود.
مبلغ حق بیمه ماهانه 900X = چهل و پنج میلیون تومان از لحظه شروع قرار داد فرد تحت پوشش بیمه فوت حادثه قرار
می گیرد.آیا می دانید ؟
چنانچه بیمه شده در طول مدت قرار داد در اثر حادثه فوت نماید علاوه بر سرمایه بیمه عمر، سرمایه بیمه حادثه و نیز سرمایه تشکیل یافته از محل بیمه (سرمایه به شرط حیات) نیز به استفاده کنندگان از قرار داد پرداخت می گردد.
----------------------------

اعطای وام

اندوخته پس‌اندازی شما در بیمه عمر و پس‌انداز با پرداخت حق‌بیمه شكل گرفته و دارائی بیمه‌نامه شما محسوب می‌شود.
شما می‌توانید در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود وام دریافت كنید.

این وام می تواند در مواقعی که شما نیاز ضروری به صندوق پس انداز خود دارید  به شما کمک کند تا بتوانید از سرمایه خود برداشت داشته باشید.
نکته خیلی مثبت این وام این است که هنگامی که شما وام دریافت می کنید پوشش های بیمه ای برای بیمه شده وجود خواهد داشت.

شرایط و میزان وام:
پرداخت وام در کوتاهترین زمان ممکن و بدون نیاز به هیچگونه تشریفات تا میزان 90% ارزش بازخریدی بیمه نامه.
نرخ تسهیلات وام 4% بیش از نرخ سود محاسباتی برای تشکیل سرمایه خواهد بود.

-----------------------------

معافیت مالیاتی:


سرمایه حیات پرداختی در بیمه عمروتامین آتیه به هر میزان كه باشد از مالیات معاف است و در صورت فوت بیمه شده نیز مشمول مالیات بر ارث نخواهد بود.

سرمایه بیمه عمر و تامین آتیه، سرمایه بیمه حادثه و سرمایه بیمه بیماریهای خاص به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبالغ پرداختی به بیمه گذار و استفاده کننده گان تابع قانون ارث نخواهد بود.
--------------------

مزایای ویژه

مشارکت در منافع
حداقل میزان سود سالانه تا ده سال اول بیمه نامه 15% بوده و بیمه پاسارگاد با توجه به توان سرمایه گذاری گرئه مالی پاسارگاد وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و تامین آتیه بیمه گذاران خود را سرمایه گذاری نموده و علاوه بر تضمین سود سالانه 90% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری را بین بیمه گذران بیمه عمر و تامین آتیه خود تقسیم و سرمایه آنان را سالانه تعدیل می نماید.
باز خرید بیمه نامه
بیمه نامه دارای ارزش بازخرید بوده و شما می توانید پس از پایان ماه ششم و پرداخت شش ماه حق بیمه ، اندوخته ایجاد شده را باز خرید نمایید.

مزایای ویژه بیمه نامه
1-به منظور مقابله با تورم فرضی، به درخواست بیمه گذار مبلغ حق بیمه می تواندهر سال به میزان 3 تا 25 درصد نسبت به سال قبل افزایش یابد.
2-چنانچه در خواست افزایش حق بیمه را در سال های بعد نمایید، در صورت تمایل می توانید به همان میزان 3 تا 25 درصد و یا کمتر سرمایه بیمه عمر خود را نیز افزایش دهید.
مطالب پیشین (آخرین پست های ارسالی)
 :: اس ام اس های دلشکسته
 :: اس ام اس حالگیری به پسرها
 :: جک
 :: عزرائیل در تاکسی !
 :: انشاء....
 :: ریسک (داستان طنز)
 :: ترنم........؟
 :: شعر طنز
 :: هیچكس در دل تاریكی شب
 :: گلچین شعرهای زیبا
 :: تشخیص عشق واقعی
 :: فیلتر شکن
 :: مشعل
 :: آنلاین بازی
 :: چگونه در حداقل زمان به اندامی متناسب دست یابیم


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما


کد پخش زنده برای سایت شما

Online User
<